فروش آنلاین قطعات یدکی خودرو
ما را دنبال کنید

سفارشات

تمامی سفارشات در روزهای عادی بلافاصله ارسال می شوند و در شرایط خاص  یا شرایط فورس ماژور ممکن است تغییری در مراحل ارسال انجام شود که در این شرایط باخریدار تماس گرفته شده و تاخیر را گزارش می نماید.برای سفارشات بالای 5.000.000 ریال ارسال رایگان خواهد بود.

ویکپ همواره تلاش خواهد کرد که کالا در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه به دست خریداران برساند. در حال حاضر در روز های جمعه و تعطیلی های رسمی، هیچ گونه ارسالی انجام نمی شود و تمامی سفارشاتی که در این روز ها ثبت شود، در اولین روز کاری بعد از آن پردازش می شوند.

در صورت معیوب بودن کالا در هنگام دریافت، خریدار موظف است بلافاصله مراتب را به اطلاع برساند. بدیهی است پس از گذشت ۴ روز از تکمیل فرآیند خرید (پرداخت وجه) کالا تأیید شده تلقی گردیده و هیچگونه اعتراضی از سوی خریدار پذیرفته نخواهد بود. پس از اعلام توسط خریدار، هماهنگی جهت استرداد کالا از سوی ویکپ  بر اساس نظر کارشناسان ویکپ با خریدار انجام خواهد شد.

در صورت مشاهده آسیب فیزیکی کالا و یا معیوب بودن آن، در اولین فرصت از طریق تلفنهای پشتیبانی ویکپ تماس حاصل فرمایید. 

سفارش های عمده

ویکپ در جهت خدمت رسانی به فروشندگان لوازم یدکی شرایط ویژه ای برای خرید لوازم یدکی بصورت عمده فراهم آورده است. لذا با توجه به اینکه ارسال سفارش های عمده شرایط متفاوتی دارد، نکات زیر را مد نظر داشته باشید:

ارسال سفارش های عمده وابسته به حجم سفارش از ۱ تا ۷ روز کاری زمان می برد و در بعضی از شهرها به دلیل عدم سرویس دهی باربری بصورت روزانه، زمان رسیدن سفارش ممکن است تغییر پیدا کند که پیگیری این مورد بر عهده ویکپ بوده و بلافاصله به اطلاع خریدار می رسد.

سفارش های عمده به دلیل حجم و وزن بار و فقط از طریق باربری ارسال می شود.

هزینه باربری تا مقصد به صورت پس کرایه بر عهده خریدار می باشد


سازمان یار• متن و تصویر